Hĺbkové čistenie podláh

ZAČÍNAME TAM, KDE OSTATNÝ KONČIA

Disponujeme čistiacou technológiou, ktorá je efektívna na každom type podlahy. Hĺbkové čistenie podláh realizujeme s univerzálnym strojom Lavina B36-GTS, používame nástroje s vysokým obsahom mikrodiamantov a presne ich vyberáme pre každý typ podlahy, aby mali očakávaný efekt. Použitie jemných nástrojov s mikrodiamantmi pri čistení podláh má veľkú výhodu: uzatvorenie pórov v povrchu. To znamená Náš proces čistenia je bez použitia chemikálií, je úplne ekologický.Aké typy podláh čistíme?

Betónové, podlahy z kameňa, terrazo, epoxidové podlahy, PVC/gumenné, vinylové, polymérové, keramická dlažba, porcelánová dlažba atď.

neobmedzíme vašu prevádzku

Podlahy čistíme s minimálnym narušením vašej prevádzky. 

dlhotrvajúci efekt

Pri čistení používame diamantové nástroje, ktoré postupne uzatvárajú póry v podlahe a tým zabránime rýchlemu opätovnému  znečisteniu.   

impregnácia

Podľa charakteru prevádzky a typu podlahy zhodnotíme, či je potrebné podlahu impregnovať. Ak áno, leštičkou s vysokými otáčkami ju zaleštíme. 

Dohodnite si obhliadku vašej podlahy už dnes.

Ponúkame vám možnosť vytvorenia malej vzorky na vašej podlahe, aby ste mali predstavu, ako bude vaša podlaha vyzerať po hĺbkovom čístení.